Brandaris 100 2134XT Hoofddorp
Vraagprijs: € 499.000,- k.k.
Type woning: Helft van dubbel
Aantal kamers: 6
Perceeloppervlakte: 306m2
Bouwjaar: 2002
Aanvaarding: In overleg
Info: Makelaar Haarlemmermeer - Ringvaert+31 252 620736
Objectomschrijving
Open huis: Zaterdag 1 OktoberIN PRIJS VERLAAGD ÉN 4% MINDER OVERDRACHTSBELASTING = ca. € 40.000,- VOORDEEL!!
Deze flink uitgebouwde luxe 2 onder 1 kapWONING ligt op gewilde en rustige lokatie aan het eind van de straat op het “ eiland " Terschelling in de wijk Floriande" met op 1 minuut loopafastand het natuur en recreatiegebied de “boseilanden”. Opvallend aan de woning is de zeer ruime huiskamer van bijna 100 m˛. Zonnige tuin op het zuidwesten met diverse terrassen en direct aan waterpartij gelegen. Aan de voorkant van het huis vrij uitzicht. Garage en meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein. Glasvezel beschikbaar!
De garage is aan de achterzijde uitgebouwd waarin de luxe keuken zich bevindt met grote koelkast, gaskookplaat, rvs afzuigkap en combimagnetron. Deur naar garage waar de opstelplaats voor wasmachine en droger zich bevind. Door de locatie van de keuken heeft de woonkamer de afmetingen van een kleine balzaal gekregen.
BEGANE GROND: entree, hal, meterkast, luxe toilet (zwevend), riante U-vormige woonkamer met een schuifpui aan de voor- en achterzijde! De benedenverdieping is v.v. plavuizen (aardkleur) met vloerverwarming. Gashaard, aparte riante ruimte voor luxe keuken voorzien van hardstenen werkblad en inbouwapparatuur waaronder een Miele vaatwasmachine.
1e VERDIEPING: overloop met bergkast, separaat luxe toilet (zwevend), een grote slaapkamer aan de achterzijde, volledig betegelde luxe badkamer met bad en douche, twee ruime slaapkamers aan de voorzijde. De gehele verdieping is v.v. van laminaat. Mogelijkheid en voldoende ruimte voor een dakterras is aanwezig.
2e VERDIEPING: lichte ruime overloop, kamer aan de voorzijde met velux dakramen, kamer aan de achterzijde voorzien van een rinate dakkapel over de gehele breedte en v.v. wastafel. De gehele verdieping is v.v. laminaat. Beide kamers op de zolderverdieping zijn voorzien van een wastafel met warm en koud water. Bergkast met CV
Soort bouw: Bestaande bouw
Woonoppervlakte: 215m2
Inhoud: 600m3
Tuin: Aan binnenwater op het Zuidwesten
Garage: Ja
Verwarming: Centrale verwarming
CV-ketel: 2002
Isolatie: Volledig
Openhaard: Voorzethaard
Status: Beschikbaar
Bijzonderheden: Youtube presentatie: http://youtu.be/_oFXTbDzzCY